SAVAŞ TAŞKIN TÜRK VE ÇİN İŞ ADAMLARI BİR ARAYA GETİRDİ !

Gündem 28.09.2023 - 18:38, Güncelleme: 28.09.2023 - 18:50 5966+ kez okundu.
 

SAVAŞ TAŞKIN TÜRK VE ÇİN İŞ ADAMLARI BİR ARAYA GETİRDİ !

Müteahhit Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı ve Uluslarası ticaret yapan İş İnsanı Savaş Taşkın’ın organize ettiği
Ataköy Shroton İstanbul Otelde Çin ( Shaanxi)- Türkiye (İstanbul) Ekonomik Ve Ticari İşbirliği Eşleştirme Konferansı Gerçekleştirildi Konferansta Çin’den Gelen Shaanxi Eyaleti Ticaret Bakanı, Sanayi Ve Ticaret Federasyonu Başkanı, Belediye Başkanı, Çin İstanbul Konsolosu Ve Heyetlerinde Üst Düzey 50 İş Adamı, Türkiye’den de Seçkin 100 İş Adamıyla Birlikte Ekonomi iş formu gerçekleştirildi. Toplantı Devam Ederken Türkiye Ve Çin İş Adamları İle Birebir Görüşmeler Sağlanarak Gelecek Vizyonu İle İlgili Planlamalar ve karşılıklı görüşmeler ve iş ortaklığı anlaşmaları Yapıldı. Katılımcılar Birer Konuşma Yaparak Buluşmanın Önemine Değindiler Toplantıda İş İnsanı Savaş Taşkında Bir Konuşma Yaparak “İkili Görüşmelerin İlişkilerimize İvme Kazandıracağına Tarihi İpek yolu Orta Koridor projesinin en önemli bileşenlerinden biri olan Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hattı iki ülke arasında ulaşım maliyetini azaltmış süresinde kısaltılmıştır. Savaş Taşkın; buradan İki Ülke Devlet yetkilileri ve Türkiye Çin iş adamlarımızdan beklentimiz İki Ülke arasında Serbest Ticaret Anlaşmasının yapılmasını sağlamak olmalıdır Çünkü Türkiye çinin Avrupa’ya ve Dünyaya açılan kapısı konumundadır. Çin’den Türkiye gelen ürünleri 3.dünya ülkelerine pazarlanarak ticaret hacmini çok ileri seviyelere taşıyacaktır.   1000 lerce kilometre öteden gelen Çinli İş adamı ve Türk iş adamı dostlarımıza teşekkür ederek İki ülke iş insanlarına hayırlı olmasını temenni etti .
Müteahhit Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı ve Uluslarası ticaret yapan İş İnsanı Savaş Taşkın’ın organize ettiği

Ataköy Shroton İstanbul Otelde Çin ( Shaanxi)- Türkiye (İstanbul) Ekonomik Ve Ticari İşbirliği Eşleştirme Konferansı Gerçekleştirildi

Konferansta Çin’den Gelen Shaanxi Eyaleti Ticaret Bakanı, Sanayi Ve Ticaret Federasyonu Başkanı, Belediye Başkanı, Çin İstanbul Konsolosu Ve Heyetlerinde Üst Düzey 50 İş Adamı, Türkiye’den de Seçkin 100 İş Adamıyla Birlikte Ekonomi iş formu gerçekleştirildi.

Toplantı Devam Ederken Türkiye Ve Çin İş Adamları İle Birebir Görüşmeler Sağlanarak Gelecek Vizyonu İle İlgili Planlamalar ve karşılıklı görüşmeler ve iş ortaklığı anlaşmaları Yapıldı.

Katılımcılar Birer Konuşma Yaparak Buluşmanın Önemine Değindiler

Toplantıda İş İnsanı Savaş Taşkında Bir Konuşma Yaparak “İkili Görüşmelerin İlişkilerimize İvme Kazandıracağına Tarihi İpek yolu Orta Koridor projesinin en önemli bileşenlerinden biri olan Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hattı iki ülke arasında ulaşım maliyetini azaltmış süresinde kısaltılmıştır.

Savaş Taşkın; buradan İki Ülke Devlet yetkilileri ve Türkiye Çin iş adamlarımızdan beklentimiz İki Ülke arasında Serbest Ticaret Anlaşmasının yapılmasını sağlamak olmalıdır Çünkü Türkiye çinin Avrupa’ya ve Dünyaya açılan kapısı konumundadır. Çin’den Türkiye gelen ürünleri 3.dünya ülkelerine pazarlanarak ticaret hacmini çok ileri seviyelere taşıyacaktır.

 

1000 lerce kilometre öteden gelen Çinli İş adamı ve Türk iş adamı dostlarımıza teşekkür ederek İki ülke iş insanlarına hayırlı olmasını temenni etti .

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve meydantv.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.