ESENYURT HABER
Giriş Tarihi : 29-02-2020 19:40

İL DERNEKLER BİRLİĞİ BAŞKAN BOZKURT’U ZİYARET ETTİ

Esenyurt İl Dernekler Birliği’nin yeni yönetim kurulu, ilk ziyaretini Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt ile Başkan Yardımcısı Halis Şimşek’e gerçekleştirdi.

İL DERNEKLER BİRLİĞİ BAŞKAN BOZKURT’U ZİYARET ETTİ

Kısa süre önce yapılan seçimin ardından Esenyurt İl Dernekler Birliği’nin dönem Başkanlığına seçilen Tokat İl Derneği Başkanı Sadık Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt ve Başkan Yardımcısı Halis Şimşek ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Bozkurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Başkan Sadık Aksoy’un yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Dersimliler Derneği Başkanı Hüseyin Kalanç, Bingöllüler Derneği Başkanı Kemal Yüksel, Giresunlular Derneği Başkanı Abdurrahman Ada ve Iğdırlılar Derneği Başkanı Ali Sakar Esenyurt Rumeli ve Trakyalılar Derneği Başkanı Ferudun Tiryaki, Esenyurt Kırşehirİl Derneği Başkanı Cemil Ceylan, Esenyurt Muş İl Derneği Başkanı Abdullah Solmaz, Esenyurt Adıyaman İl Derneği Başkanı Abdulkadir Duran katıldı.


İl Dernekler Birliği Yönetim Kurulu, Başkan Bozkurt’un ardından Başkan Yardımcısı Halis Şimşek’e de nezaket ziyareti yaptı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Meydan TV'den Memnun musunuz?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA