GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-08-2020 17:44

Cuma günü verilecek müjde ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan merak içinde bıraktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merak içinde bırakan bir müjde duyurdu. milli güneş paneli fabrikasının açılışında konuşan Erdoğan "Türkiye'de yeni bir dönem açılacak" dedi.

Cuma günü verilecek müjde ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan merak içinde bıraktı

Ankara'da kurulan Türkiye'nin ilk, Avrupa ve Orta Doğu'nun tek entegre güneş paneli üretim fabrikası olan Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açıldı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde "Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış Töreni"nde konuştu.

CUMA GÜNÜ BİR MÜJDEMİZ VAR

Cumhurbaşkanının açıklamasında öne çıkan 'Cuma günü müjdemiz var' açıklaması oldu. Kamuoyunda bu müjdenin ne olduğu merak konusu olurken Erdoğan şunları söyledi:

*Cuma günü bir müjde vereceğiz Yarın malum Perşembe. Ardından Cuma. İnşallah Cuma günü tüm milletimize bir müjdeyi vermekle karşı karşıya olacağımızı tahmin ediyor ve buna inanıyorum. Şu anda bu müjdenin hayalleri rüyası içindeyiz.

*Cuma günü inşallah bu müjdeyi milletimize vermek suretiyle Türkiye’de yeni bir dönemin açılacağına şimdiden inanıyorum.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Meydan TV'den Memnun musunuz?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA