ESENYURT HABER
Giriş Tarihi : 29-07-2020 14:34

BİL Koleji Dernekleri ağırladı

BİL Koleji Esenyurt İl Dernekler Birliğini kahvaltıda ağırladı.

BİL Koleji Dernekleri ağırladı

Esenyurt Zafer Mahallesi’nde 2018 yılından beri hizmet veren BİL Koleji, Esenyurt İl Dernekler Birliği Başkanı Sadık Aksoy ve İl Dernek Başkanlarını kahvaltılı programda ağırladılar.

 Bil Koleji sahibi Sumru Baydemir yaptığı açıklamada, “BİL Koleji olarak 2018 yılından bu yana Esenyurt’ta halkımıza hizmet veriyoruz. Okullarımızda çocuklarımıza bilimi, teknolojiyi ve sevgiyi bütünleştirerek imkânsızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı da zevkli ve eğlenceli hâle getirerek eğitimde hayallere ulaşmayı amaçlamaktayız. Bu gerçeğin bilinci ile çocuklarımızı uygarlığın yetişkin bir üyesi yapmaya; araştıran ve sorgulayan, kendi kendine karar verebilen, kararların sorumluluğunu taşıyan, gelişen teknolojiyi yaşam biçimi hâline getiren, eleştirmekle kalmayıp çözüm üreten bir nesil olarak yetiştirmeye çalışmaktayız.

Biz, BİL Okulları olarak bunun bilincindeyiz. Öğrencilerimize en iyi eğitim hizmetini sunmaya çalıştık ve bundan sonra da sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Esenyurt İl Dernekler Birliği Başkanı Sadık Aksoy ise, “İlçemizde eğitime hizmet vermek amacıyla kurulan BİL Kolejine ve eğitim kadrosuna teşekkür ederim. Umarım hayırlı hizmetlere devam ederler” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Meydan TV'den Memnun musunuz?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA