SPOR
Giriş Tarihi : 30-10-2021 10:36

30 Ekim 2021 Cumartesi maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Futbolu yakından takip eden vatandaşlar, günün maçlarını araştırıyor. Futbolseverler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu gündeme getirdi.

30 Ekim 2021 Cumartesi maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

 

Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her karşılaşmayı izlemek isteyenler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların cevaplarını net bir şekilde öğrenmek istiyor.

Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 10:30 Suwon - Jeonbuk Güney Kore K-League Bilyoner TV
  • 12:30 Ryukyu - Machida Japonya J2 Ligi Bilyoner TV
  • 13:00 BW Linz - Floridsdorfer Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 13:00 Paide - Legion Estonya Premium Liga Bilyoner TV
  • 13:00 Seongnam - Pohang Güney Kore K-League Bilyoner TV
  • 13:00 Nevezis Kedainiai - Suduva Litvanya A Lyga Bilyoner TV
  • 13:30 Kasımpaşa - Y.Malatyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
  • 13:30 Bandırmaspor - Samsunspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 13:30 Termalica - Slask Wroclaw Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 14:00 Rubin Kazan - CSKA Moskova Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 14:30 Hannover 96 - Erzgebirge Aue Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 14:30 Dynamo Dresden - Sandhausen Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
  • 14:30 Werder Bremen - St.Pauli Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 14:30 Leicester City - Arsenal İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV
  • 14:30 Fulham - WBA İngiltere Championship Bein Sports 4
  • 15:00 Elche - Real Madrid İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 15:00 Zira - Keşla Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport 15:00 Jammerbugt - Nykobing Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
  • 15:00 Tabor Sezana - Radomlje Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 15:30 Austria II - Kapfenberg Bulls Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 15:30 Dornbirn - Grazer Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Atalanta - Lazio İtalya Serie A S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV
  • 16:00 Altay - Sivasspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
  • 16:00 Hatayspor - Beşiktaş Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
  • 16:00 Manisa FK - Boluspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 16:00 Toulouse - Guingamp Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 16:00 Teplice - Slovan Liberec Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Fastav Zlin - Ceske Budejovice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Sirius - Malmö İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 16:00 Varbergs - Östersunds İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 16:00 Vasteraas - Orgryte İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 16:00 Dragovoljac - Sibenik Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Parnu JK - Tulevik Estonya Premium Liga Bilyoner TV
  • 16:00 Zhodino - Slavia Mozyr Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
  • 16:00 Warta - Lechia Gdansk Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 16:30 Arminia Bielefeld - Mainz Almanya Bundesliga Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 16:30 B.Dortmund - Köln Almanya Bundesliga Bein Sports 4,Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 16:30 Freiburg - Greuther Fürth Almanya Bundesliga Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 16:30 B.Leverkusen - Wolfsburg Almanya Bundesliga Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
  • 16:30 Union Berlin - Bayern Münih Almanya Bundesliga Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 16:30 Spartak Moskova - Rostov Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Burnley - Brentford İngiltere Premier Lig Yayın Yok
  • 17:00 Liverpool - Brighton İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport
  • 17:00 Manchester City - Crystal Palace İngiltere Premier Lig A Spor, S Sport Plus
  • 17:00 Newcastle - Chelsea İngiltere Premier Lig S Sport Plus
  • 17:00 Watford - Southampton İngiltere Premier Lig S Sport Plus
  • 17:00 Huesca - Amorebieta İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 17:00 Aberdeen - Hearts İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Celtic - Livingston İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Dundee United - St.Johnstone İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Ross Country - Hibernian İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 St.Mirren - Dundee FC İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Stoke - Cardiff City İngiltere Championship Bein Sports beIN Connect
  • 17:00 Kristiansund - Tromsö Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Arbroath - Dunfermline İskoçya Championship Bilyoner TV
  • 17:00 Kilmarnock - Queen of South İskoçya Championship Bilyoner TV
  • 17:00 Morton - Hamilton İskoçya Championship Bilyoner TV
  • 17:00 Partick - Inverness İskoçya Championship Bilyoner TV
  • 17:00 Raith - Ayr İskoçya Championship Bilyoner TV
  • 17:15 Sevilla - Osasuna İspanya La Liga D Smart Youtube, Spor Smart , Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 17:15 Charleroi - KAS Eupen Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 17:30 Karabağ - Neftçi Bakü Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport, Euro90 TV
  • 17:30 PSV - Twente Hollanda Eredivisie Vole App, Bilyoner TV
  • 17:30 Excelsior - Eindhoven Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 18:00 Metz - St. Etienne Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 18:00 O. Ljubljana - Bravo Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 A.Klagenfurt - Admira Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 18:00 Altach - TSV Hartberg Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 18:00 SV Ried - Salzburg Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 18:05 ND Gorica - Dinamo Zagreb Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 18:30 Hacken - Kalmar İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 18:30 Gornik Zabrze - KGHM Zaglebie Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 19:00 Verona - Juventus İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 19:00 Konyaspor - Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
  • 19:00 Eyüpspor - Ankaragücü Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 19:00 Porto - Boavista Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
  • 19:00 Rosenborg - Lilleström Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Sigma Olomouc - Slovacko Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Uni. Craiova - Mioveni Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 19:00 Ruzomberok - SKF Sered Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Zilina - Zlate Moravce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Tammeka - Kuressaare Estonya Premium Liga Bilyoner TV
  • 19:00 Krasnodar - Samara Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 19:00 Nizhny Novgorod - Lokomotiv Moskova Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 19:00 Zalgiris Vilnius - Hegelmann Litauen Litvanya A Lyga Bilyoner TV
  • 19:00 St.Gallen - Young Boys İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Mikulas - Dunajska Streda Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Michalovce - Pohronie Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:15 Lugo - Sporting Gijon İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
  • 19:30 E.Frankfurt - Leipzig Almanya Bundesliga Bein Sports 2,Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 19:30 Tottenham - Manchester Utd İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV
  • 19:30 Valencia - Villarreal İspanya La Liga Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 19:30 Beerschot - Seraing Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 19:30 Standard Liege - Kortrijk Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 19:30 Panetolikos - Olympiakos Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 PAOK - Smyrnis Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
  • 19:45 Heracles - Ajax Hollanda Eredivisie Vole App, Bilyoner TV
  • 20:00 Loudoun United - New York RB 2 ABD USL Championship USL Championship Youtube
  • 20:00 Bastia - Amiens Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Caen - Grenoble Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 JDA Dijon - Paris FC Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Dunkerque HB - Le Havre Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Nancy - Sochaux Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Nimes - Niort Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Pau - Ajaccio Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Rodez - Quevilly Rouen Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:30 Miami FC - New York City MLS Bilyoner TV
  • 21:00 Estoril - Benfica Portekiz Liga NOS S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 21:00 Heerenveen - Vitesse Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 21:00 Jagiellonia - Piast Gliwice Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 21:00 Oss - NAC Breda Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 21:30 Hamburg - Holstein Kiel Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 21:30 Cluj - Voluntari Romanya Liga 1 Bilyoner TV 21:30 FC Zurich - Basel İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
  • 21:45 Torino - Sampdoria İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 21:45 St.Truiden - Club Brugge Belçika Pro League Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 21:45 Waasland Beveren - Lierse Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 Lyon - Lens Fransa Ligue 1 Bein Sports 2, Bilyoner TV
  • 22:00 Barcelona - Alaves İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 22:00 Cartagena - Ponferradina İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 22:00 Reading - Bournemouth İngiltere Championship Bein Sports 3
  • 22:00 Ponte Preta - Vitoria Brezilya Serie B Bilyoner TV
  • 22:00 The Strongest - Blooming Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 AZ Alkmaar - Zwolle Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 22:00 Universidad de Chile - Curico Unido Şili Primera Ligi Bilyoner TV
  • 22:30 Real Salt Lake - SJ Earthquakes MLS Bilyoner TV
  • 23:00 NY Red Bulls - Montreal Impact MLS Bilyoner TV
  • 23:00 Alianza Atl. - Municipal Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 23:00 Alianza Huanuco - Ayacucho Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 23:00 Deportivo Binacional - Cesar Vallejo Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 23:00 Cajamarca - San Martin Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 23:00 Carlos Mannucci - AD Cantolao Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 23:00 Cusco - Huancayo Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 23:00 Sporting Cristal - Sport Boys Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 23:00 Atletico PR - Santos Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 23:15 Sporting Lisbon - Guimaraes Portekiz Liga NOS S Sport Plus, Bilyoner TV

 

30 Ekim 2021 Cumartesi maç takvimi: Bugün hangi maçlar var? #1

KAYNAK . ensonhaber.com

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
  • Süper LigOP
  • 1Trabzonspor1436
  • 2Konyaspor1426
  • 3Hatayspor1426
  • 4Fenerbahçe1424
  • 5Alanyaspor1424
  • 6Başakşehir FK1422
  • 7Fatih Karagümrük1422
  • 8Galatasaray1422
  • 9Adana Demirspor1420
  • 10Beşiktaş1420
  • 11Antalyaspor1418
  • 12Gaziantep FK1418
  • 13Altay1417
  • 14Sivasspor1416
  • 15Giresunspor1416
  • 16Kayserispor1416
  • 17Yeni Malatyaspor1413
  • 18Göztepe1411
  • 19Kasımpaşa1410
  • 20Çaykur Rizespor1410
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Meydan TV'den Memnun musunuz?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA