SPOR
Giriş Tarihi : 22-10-2021 13:49

22 Ekim 2021 Cuma maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Futbolu yakından takip eden vatandaşlar, günün maçlarını araştırıyor. Futbolseverler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu gündeme getirdi.

22 Ekim 2021 Cuma maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

 

 

Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her karşılaşmayı izlemek isteyenler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların cevaplarını net bir şekilde öğrenmek istiyor.

Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 10:00 Yarı Final Ampute Futbol Türkiye Kupası Yarı Final TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
  • 13:00 Urawa - Kashiwa Reysol Japonya J.League Bilyoner TV
  • 14:00 Elazığ Karakoçan - 52 Orduspor TFF 3. Lig Kanal Fırat Elazığ
  • 17:15 Ajman Club - Al Dhafra BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 17:15 Al Sharjah - Al Nasr BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 17:30 Lahti - Oulu Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV
  • 17:30 Uni. Craiova - Gaz Metan Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 18:00 SKF Sered - Zilina Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 SKF Sered - Zilina Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 18:30 SJK - Ilves Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV
  • 19:00 Sibenik - Slaven Belupo Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 AD Cantolao - Cajamarca Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 19:00 Dinamo Moskova - Khimki Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 19:00 Radomiak Radom - Gornik Leczna Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 19:30 Torino - Genoa İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV
  • 19:30 Erzgebirge Aue - Ingolstadt Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 19:30 Paderborn - Hamburg Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 2, Tivibu Spor 2, Bilyoner TV
  • 19:30 Dubai - Al Jazira BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 Hvidovre IF - Koge Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV 19:30 Amstetten - Austria II Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 Floridsdorfer - Horn Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 Innsbruck - FC Juniors Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 Vorwarts Steyr - Lafnitz Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 20:00 Y.Malatyaspor - Altay Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
  • 20:00 Eyüpspor - Adanaspor Spor Toto 1. Lig TRT AvazBein Sports Max 2
  • 20:00 Ankaragücü - Manisa FK Spor Toto 1. Lig TRT SporBein Sports Max 1
  • 20:00 Vejle - Nordsjaelland Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV
  • 20:00 Hobro - Jammerbugt Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
  • 20:00 Neman - BATE Borisov Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
  • 20:30 Chindia Targoviste - Craiova Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 21:00 Willem II - Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 21:00 Almere - Jong PSV Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 21:00 NAC Breda - Maastricht Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 21:00 ADO Den Haag - Excelsior Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 21:00 Dordrecht - Den Bosch Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 21:00 Eindhoven - Ajax Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 21:00 Jong AZ - Volendam Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 21:00 Jong Utrecht - Oss Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 21:00 SC Telstar - Helmond Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 21:00 VVV Venlo - De Graafschap Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 21:00 Mouscron - RWDM Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
  • 21:15 Ayacucho - Cienciano Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 21:25 Aus Lustenau - BW Linz Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 21:30 Mainz - Augsburg Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 2, Bilyoner TV
  • 21:30 Alessandria - Crotone İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 21:30 Lech Poznan - Wisla Plock Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 21:45 Sampdoria - Spezia İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV
  • 21:45 Seraing - Charleroi Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 22:00 Arsenal - Aston Villa İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport
  • 22:00 Eibar - Cartagena İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 22:00 Osasuna - Granada İspanya La Liga Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 22:00 St. Etienne - Angers Fransa Ligue 1 Bein Sports Max 1, Bilyoner TV
  • 22:10 Fransa - Estonya FIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri Bein Sports 4
  • 22:15 Guimaraes - Maritimo Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
  • 22:30 San Jose - Aurora Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
  • 23:30 Sport Boys - Carlos Mannucci Peru Primera-Apertura Bilyoner TV

 

22 Ekim 2021 Cuma maç takvimi: Bugün hangi maçlar var? #1

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
  • Süper LigOP
  • 1Trabzonspor1436
  • 2Konyaspor1426
  • 3Hatayspor1426
  • 4Fenerbahçe1424
  • 5Alanyaspor1424
  • 6Başakşehir FK1422
  • 7Fatih Karagümrük1422
  • 8Galatasaray1422
  • 9Adana Demirspor1420
  • 10Beşiktaş1420
  • 11Antalyaspor1418
  • 12Gaziantep FK1418
  • 13Altay1417
  • 14Sivasspor1416
  • 15Giresunspor1416
  • 16Kayserispor1416
  • 17Yeni Malatyaspor1413
  • 18Göztepe1411
  • 19Kasımpaşa1410
  • 20Çaykur Rizespor1410
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Meydan TV'den Memnun musunuz?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA